Unieke veiling met props uit Succession

Alle afbeeldingen: HBO/Hertitage Auctions

Een van de beste series van 2023 was natuurlijk het laatste seizoen van Succession op HBO Max. Nu de serie ten einde is, ontstaat de kans om een stukje van de bizarre wereld van de familie Roy in huis te halen. Veilinghuis Heritage Auctions organiseert namelijk een veiling met unieke props uit de serie.

Een prop is een onderdeel van het decor of de entourage van een serie en zorgt dat bepaalde locaties of personages ook echt een eigen identiteit krijgen. Denk aan ingelijste foto’s aan een muur op een kantoor, kledingstukken of zelfs een toegangspasje om het kantoor van Waystar Royco binnen te komen. In deze veiling kun je een bod doen op een groot aantal van deze Succession-props.

Doderick

In de veiling is van elk personage en uit elk seizoen van Succession wel iets te vinden. Van het Doderick-hondenpak van Cousin Greg tot de ingelijste diploma’s van Kendall Roy en van posters uit het kantoor van ATN tot de karaokemachine uit seizoen 4. Zelfs het blik Ocean Spray dat Logan als een soort van wapen gebruikte is aanwezig.

Loro Piana

Ook is er heel veel kleding van de verschillende karakters te vinden in de veiling. Succession staat bekend om de extravagant dure merkkleding en die is ook te koop. Natuurlijk is er veel maatkleding van Loro Piana, maar zijn er ook items van Prada, Lanvin en Yves Saint Laurent.

Bieden kan tot en met 13 januari. Op dit moment zijn alle biedingen nog best redelijk, maar de kans is natuurlijk groot dat de prijzen in de laatste dagen omhoog gaan schieten. Toch loont het als fan van de serie toch om een kijkje te nemen en een bod uit te brengen. Je weet maar nooit.