
In het Japanse stadje Chichibu vind je een zeer curieus museum. De collectie bestaat uit stenen waarin een gezicht te herkennen is.
De naam van het museum is Chinsekikan, wat staat voor ‘hal vol curieuze stenen’. Een naam die de lading zeer goed dekt. Bezoekers van het museum kunnen zich vergapen aan de collectie met stenen die menselijke trekjes hebben. Zo zijn er stenen die lijken op Elvis Presley, Boris Jeltsin en verschillende Japanse politici en artiesten.
Ook bestaat een deel van de collectie uit stenen die op figuren uit strips en tekenfilmseries lijken, denk hierbij aan E.T., Nemo, Donkey Kong en Mickey Mouse.









📬 Niets missen van Mixed Grill?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang één keer per maand de beste tips over kunst, cultuur, reizen en lifestyle direct in je inbox.
