Uniqlo opent winkel in Amstelveen

Uniqlo

Uniqlo blijft gestaag uitbreiden in Nederland, zodat steeds meer mensen kennis kunnen maken met de kleding van dit Japanse modewarenhuis. In Amstelveen opent donderdag 20 maart de nieuwste winkel. Dit is ook de eerste Nederlandse Uniqlo in een winkelcentrum.

Deze Uniqlo heeft een aantal bijzondere opties waardoor een bezoek meer dan de moeite waard is. Zo zal er in de winkel een een mobiele RE.UNIQLO Studio verschijnen die reparatie- en borduurservices aanbiedt. Je kunt hier kleding laten repareren, zodat deze langer mee kan gaan. Ook kun je er kleding doneren die je niet meer draagt. Oude en gedragen kleding wordt gerecycled en omgezet in nieuwe kleding en grondstoffen. Ook is het mogelijk om je favoriete kledingstukken te personaliseren. Dat kan al voor prijzen vanaf €10-.

‘Als bedrijf geloven we sterk in de kracht van fysieke winkels, gehuisvest op toegankelijke, premium locaties, waar we onze LifeWear-kleding voor het hele gezin kunnen presenteren. We kijken ernaar uit om meer klanten in Nederland de best mogelijke UNIQLO-ervaring te bieden door het bedrijf verder uit te breiden,’ aldus Kaman Leung, Chief Operating Officer van UNIQLO BENELUX.

Jonge ouders kunnen terecht in Uniqlo Amstelveen voor een speelruimte waarbij het thema Nijntje is. Ouders kunnen door de winkel snuffelen terwijl hun kinderen boekjes lezen of spelen in de interactieve ruimte, met de bekende illustraties van Dick Bruna. Speciaal voor de opening van deze vestiging kunnen fans van Nijntje ook nog eens kiezen voor een exclusief T-shirt met daarop het beroemde konijn. Dit shirt is speciaal ontworpen voor deze Uniqlo.  In de andere Nederlandse filialen van Uniqlo zal tegelijkertijd een collectie T-shirts met Nijntje worden gelanceerd.

Uniqlo

Nijntje t-shirt van Uniqlo

Nijntje t-shirt van Uniqlo

Nijntje t-shirt van Uniqlo