
Wij hebben een enorme fascinatie voor het werk van Daniel Weil. In principe zijn het klokken die hij maakt. Je kunt er namelijk de tijd op aflezen. Als je echter voor het eerst oog in oog staat met een van zijn tijdmachines (dat vinden wij een betere naam) staat, dan zul je eerst de constructie bekijken en dan pas erachter komen hoe laat het is.
Daniel Weil is van huis uit ook een architect en dat zie je aan deze ‘klokken’. Het gedeelte met de wijzers hangt aan draden in een houten omlijsting waarin nog meer onderdelen hangen. Als je goed kijkt zie bijvoorbeeld dat de batterij van de klok ergens anders in de constructie te vinden is.
Ben je deze zomer in Londen, dan raden we de tentoonstelling Time Machines in het Design Museum aan. Speciaal voor deze tentoonstelling, die tot 25 augustus 2014 te zien is, maakte hij de tijdmachines die je hier ziet.





📬 Niets missen van Mixed Grill?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang één keer per maand de beste tips over kunst, cultuur, reizen en lifestyle direct in je inbox.
