
Op sommige plaatsen waar veel toeristen komen, zie je die toeristen vaak dezelfde foto’s maken. De Zwiters/Franse kunstenaar Corinne Vionnet ging met dit gegeven aan de slag en zocht deze naar dit soort foto’s op internet en plaatste ze over elkaar heen.
Door de minieme verschillen krijgen de toeristische trekpleisters een surrealistisch uiterlijk. Tegelijkertijd zegt deze serie ook heel veel over massatoerisme. Blijkbaar willen we allemaal dezelfde dingen zien. Het is natuurlijk de vraag of dat wel zo slecht is. Deze gebouwen en monumenten zijn niet voor niets zo beroemd.






Alle foto´s zijn © The Empty Quarter
📬 Niets missen van Mixed Grill?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang één keer per maand de beste tips over kunst, cultuur, reizen en lifestyle direct in je inbox.
